TOP 5 destinací pro lesbičky

Gay cestování je často jiné od lokalit, které jsou vhodné pro lesby. Pokud se někde uvádí – gay friendly, znamená to také lesbian friendly. Nestane se, že na ubytování, které uvádí gay/lesbian se nakonec octne lesbička sama s gayi? Nestane se pak případně sama objektem nechtěného zájmu? Nebo je nutné před rezervací požádat o procentní vyjádření ubytovaných gayů a lesbiček?

Pokud hledáte nová místa, kde budete ve společnosti žen stejného zaměření, nabízíme vám následující lokality, které jsou mezi lesbami velmi oblíbené v USA.

Asheville, USA

Barvy podzimu můžete sledovat v Asheville v pozoruhodném Appalačském městě se 70.000 obyvateli, kde chodí ženy po ulici ruku v ruce. Krásné místní umění a klasicistní architektura tvoří elegantní kulisu. Vyzkoušejte kolem Asheville 469 mil dlouhou Blue Ridge Parkway mezi národním parkem Shenandoah a Great Smoky Mountains nebo přímo ve městě – místní botanické zahrady.

lesbianAsheville

Nejlepší místo k setkání dívek

Lively Malaprops (55 Haywood St; 828-254-6734) – přátelské knihkupectví vlastněné lesbičkou je centrem ženské komunity. Můžete odtud také obdivovat místní dámy nebo se účastnit večerů poezie. Nebo zde můžete také na tématických večerech diskutovat nad díly lesbických autorek.

Florida Keys, USA

Pokud máte náladu na divoký týden vyzkoušejte WomenFest, který probíhá každý rok ve Florida Keys, USA. Zde se setkávají tisíce lesbiček ve vybraném týdnu a zábava je v plném proudu. Můžete si užít horkou akci, párty u bazénu nebo také jízdu na býku.

lesbianKeyWest

Nejlepší místo k setkání dívek

Během WomenFestu zde najdete lesby v podstatě všude. Aby jste to měli jednodušší v průběhu akce je rezervováno všech 38 pokojů v místním Pearls Rainbow, který je určen pouze pro ženy. Byl upraven z bývalé továrny na cigarety z 19. století.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat